укр | eng
Collection art gallery


Іванченко Юрій

«На технічному рівні для мене є важливим у всіх деталях вивчити форму і фактуру кожного предмету. Однак це не означає цілковито механічне відтворення дійсності.
Завше це можливість віднайти суть природних явищ і таким чином висловити свої думки та почуття.
Іноді трапляється так, що під час творчого процесу я перебуваю у стані медитації»

Юрий Иванченко

Біографічна довідка:

Народився у Свердловську (сьогодні Єкатиринбург, РФ) у 1961 році, у 1991 закінчив Академію художніх мистецтв імені І. Репіна у Санкт-Петербурзі. Після навчання брав участь у групових виставках в Москві, Женеві та Лондоні. Роботи художника знаходяться у московському Музеї сучасного мистецтва, а також у приватних колекціях в Германії, Голландії, Росії, Великої Британії та Сполучених Штатах. Зокрема, одна із найцікавіших робіт Юрія Іванченка «Череп та осине гніздо» (1993 р) знаходиться у колекції Михайла Шемякіна.


Статті:
  • Не робити як вчитель, Інтерв’ю Олега Байшева
    Не смотря на кажущуюся не современность характерному, господствующему в наше время урбанизма, он (Иванченко), прежде всего очень петербургский автор, наследник реалистической традиции 19 века и изысканной утончённости мирискуссников. Высочайшая образованность и профессиональное отношение, но и некоторая отстранённость, взгляд со стороны. Не вдруг его слова о Киеве – «хорошее место наши предки для города выбрали». Город как место. Позиция наблюдателя.

  • Мистецтво останніх ста років відображає дві головні теми: самотність та час.


Виставки
29.07.2006 — 01.10.2006
ПЕРШОТВІР