укр | eng
Collection art gallery

Вітаємо Вас на офіційному сайті галереї «Колекція».
Це нова художня галерея, що сповідує західний підхід до здійснення виставок та обслуговування клієнтів.

Ми знаходимося на першому поверсі унікального київського будинку «Замок на Паньківській» (вул. Паньківська, 8), що був цілком відреставрований та являє собою суцільну систему архітектурних та історичних пам´яток у рідкісному стилі «український модерн». Свого часу у будинку проживали такі видатні особистості як Микола Рильський, Борис Грінченко та Микола Вороний, а також знаходилися редакції часописів «Сяйво» та «Всесвіт». Тому ми пишаємося тим, що у свій спосіб долучаємося до культурної традиції минулого.

Площа галереї – близько 120 квадратних метрів.
Виставковий зал обладнано системою професійного галерейного освітлення, а також спеціальними стендами, що за необхідності утричі збільшують площу експозиції. Галерея та її експонати охороняється державним та приватним охоронними агентствами. Обсяг інвестицій у «Колекцію» оцінюється приблизно у півмільйона доларів США.

Засновником галереї є відомий київський бізнесмен Юрій Іванович Когутяк. Директор – Дарина Жолдак, творчий директор - Олег Байшев. До співпраці галерея залучає провідних мистецтвознавців, експертів та кураторів.

Ми плануємо експонувати творчість талановитих художників не лише з України, але й Західної Європи, країн СНД, світу. «Колекцію» цікавлять сучасний живопис та графіка. Вирішальним фактором у обранні художника є його талант та професійність, а не напрямок, бодай класичний реалізм чи народні ікони на склі.

З кожним художником галерея укладає угоду на надання виняткових прав на його представлення та продаж. До кожної виставки ми готуємо каталог із потужним науковим апаратом. Сподіваємося, що кожна презентація виставки буде помітною подією у культурному житті столиці.

«Колекція» не має на меті залучати потенційного клієнта чи колекціонера у творчий експеримент, а пропонує визнаних авторів сучасності, роботи яких гарантовано зберігають свою вартість.

Колекціонер вивільняється від різноманітних ризиків, пов´язаних із вибором, юридичним оформленням, страхуванням та перевезенням твору мистецтва. Кожна робота супроводжується сертифікатом або експертною оцінкою, які гарантують його справжність та цінність. За погодженням із покупцем укладається договір купівлі-продажу з актом передання роботи у власність. Галерея гарантує цілковиту конфіденційність.

«Колекція» працює щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 19.00, вхід вільний.
За Вашим бажанням ми здійснимо приватний перегляд або передпрем´єрну презентацію картин у будь-який зручний для Вас час. Будь ласка, звертайтеся до галереї: 287 37 66/62, або на мобільні телефони, що зазначені нижче.


З повагою та найкращими побажаннями,


Жолдак Дарина
Директор
+38 067 401 12 01

Олег Байшев
Творчий директор
+38 097 908 08 47


Постійний PR-партнер Галереї: