укр | eng
Collection art gallery
1,
2,
3,
4,
5,
6,
«Вечірній Київ» (порно-казки)
14.12.2007 — 24.12.2007

14 грудня 2007 року, п’ятниця, 19:00 — галерея Колекція представить провокаційний проект фото-художниці Лесі Мальської.

7 масштабних фотографій проекту — це фантастичні постановки за участі відомих в Україні особистостей. Моделями Мальської стали Юра Хусточка (Esthetic Education), Петро Чернявський (Океан Ельзи), Андрій Кравчук, Антон Фридлянд, Казбек Бектурсунов (радник мера Києва), Хu (дизайнер), Ілля Чічкан та інші знаменитості.

З першого погляду фотороботи Мальської створено за міфологічним мотивами, але de facto це фантастичні наративи, де образи шекспірівського «Сну в літню ніч» змішуються із фольклорними постатями. Оголені герої приховують людські обличчя під масками, спеціально створеними для проекту художницею Машою Шубіною.

Ідея виставки — вічне протистояння і взаємодія чоловічої та жіночої натур. Тваринна конкуренція між самцем і самкою, прихованими за машкарою цивілізованості, — саме про це говорять алегоричні образи Мальської. Як пасажири середньовічного «кораблю безумців», персонажі «Вечірнього Києва» байдужі до реального світу — в них є лише їхній зачарований корабель, чи то пак казковий ліс. Вони живуть у світі тваринних пристрастей, забувши про «реальний», раціональний світ.

Фотороботи Лесі Мальської було представлено в багатьох музеях та галереях Києва, Нью-Йорка, Москви й Лондона. Вони належать до колекцій Українського інституту (Нью-Йорк, США), Музею ім. Щусева (Москва, Росія), Музею ім. Сахарова (Москва, Росія), а також до низки приватних колекцій по всьому світу. Фотографії Мальської опубліковані в багатьох значних американських, українських та російських виданнях, серед яких Vanity Fair, Complex, Stuff, dFoto, Unique.

Фото-проект «Вечірній Київ» триватиме до 23 грудня 2007 року. Відкриється проект вечіркою за участі багатьох моделей Лесі Мальської напередодні Нового року — 14 грудня.

Галерея Колекція відкрита щодня, крім понеділка, з 10:00 до 19:00.

Після закінчення експозиції і до 18 грудня продовжиться персональна виставка Олександра Ройтбурда «Амальгама».

Запрошуємо журналістів на офіційне відкриття проекту в галереї Колекція за адресою: вул. Паньківська, 8. www.collectiongallery.com.ua

Напій вечора — вишуканий коньяк Martell.

За додатковою інформацією звертайтеся у PR-агенцію Pillar до Марії Гринів:

тел. (044) 459 3437/38, моб. (066) 731 2728, gryniv@pillarpr.com.ua.