укр | eng
Collection art gallery
Олександр Ройтбурд «АМАЛЬГАМА»

Єдине видання, яке презентує головні етапи творчості «дідуся українського трансавангарду» Олександра Ройтбурда. Головна частина – новий проект автора «Амальгама» та біографічне дослідження культуролога Аліси Ложкіної, яке дає змогу дізнатися про життєві віхи автора на тлі формування українського сучасного мистецтва та його головних дійових осіб. В якості P.S. до каталогу увійшли також коментарі та ілюстровані статті визначних арт-критиків та кураторів, таких як Олександр Соловйов, Володимир Лєвашов, Катерина Дьоготь, Костянтин Акінша, Михайло Рашковецький та ін.
Руслан Вашкевич «КІНЕЦЬ СВІТУ»

Каталог до виставки славнозвісного білоруського художника Руслана Вашкевича окрім репродукцій нової серії «Кінець світу» містить також провокаційні оповідання «забороненого» на батьківщині мінського письменника Адама Глобуса (у перекладі з білоруської Олександра Ірванця). Також, до Вашої уваги змістовний матеріал від культуролога Альміри Усманової, де розглядається живописний світогляд Вашкечича у світлі теми «кінець світу» в західноєвропейській культурі.
Bloomsday Kyiv

Каталог Фестивалю сучасного мистецтва Bloomsday, що присвячено творчості видатного письменника Джеймса Джойса, являє собою не лише живописний проект, а й цінне літературне видання. Окрім репродукцій робіт 26 відомих та багатообіцяючих художників, що створювали роботи до фестивалю, вперше на сторінках українською опубліковано переклад п’єси Джеймса Джойса «Вигнанці», також вперше друкується нова проза Іздрика, Ірени Карпи та одне з перших оповідань Оксани Забужко, що створено під впливом прози культового ірландця. Також до каталогу увійшла стаття співкуратора виставки Марії Бурлаки та ессе художниці Тетяни Гершуні.
Саша Макарська «Ознаки життя»

Каталог презентує третій персональний проект «Ознаки життя» молодої, але вже визнаної художниці Саші Макарської. До каталогу увійшли статті арт-критика та куратора Олексія Титаренка, Олега Сидора-Гібелинди, а також мистецтвознавця Олександра Ващенко.
Андрій Блудов «Голоси»

До Вашої уваги каталог персональної виставки видатного українського живописця, «патріарха» київської живописної школи, Андрія Блудова. Окрім високоякісних репродукцій із найновішої серії «Голоси», до каталогу увійшли ессе арт-критика Сергія Васильєва та стаття-коментар видатного філософа Сергія Борисовича Кримського.
«ВИБІР ВІТРУ»

Каталог видано до першої в Україні персональної виставки відомого білоруського художника Олександра Некрашевича «Вибір вітру». 23 репродукції із різних серій, зі збільшеними фрагментами презентують творчість талановитого художника, який у кожній картині ставить нагальне питання глядачеві, залишається лише розкодувати відповідь. Впевнені, актуальність тем, надзвичайна художня майстерність, ручна праця без спокуси скористатися цифровими технологіями, монументальне мислення Художника не залишать Вас байдужими. До каталогу увійшли стаття куратора та мистецтвознавця Тетяни Бембел (Мінськ, Білорусь, Європейський гуманітарний університет) та інтерв’ю Олега Байшева із автором.

Ціна каталогу 70 грн.

«Антологія»

Каталог видано до виставки Катерини Косьяненко «Антологія». Репродукції відтворюють 20 робіт, що увійшли до двох серій, презентованих на виставці: «Тіні забутих предків» за мотивами однойменної повісті Михайла Коцюбинського, та серії «Календар», що є авторським поглядом на обрядовий давньоукраїнський рік. У каталозі також представлена робота «Покрова», що отримала гран-прі на 100 ювілейному салоні мистецтв у Парижі. Зважаючи на те, що більшість робіт уже увійшли до приватних колекцій найвідоміших на Україні колекціонерів, каталог залишається чи не єдиним способом (окрім сайту галереї) цільно ознайомитися із творчістю Катерини Косьяненко.
До видання також увійшли статті з історії української ікони Лариси Кленової, ессе відомого арт-критика Олега Сидора-Гібелинди та стаття мистецтвознавця Лариси Гурської.

Ціна каталогу 70 грн.


«Я пам’ятаю»

Каталог видано до першої в Україні персональної виставки Миколи Залевського «Я пам’ятаю». 11 найважливіших робіт Залевського, що повертаються із США, створено автором протягом життя. До каталогу також увійшли 2 роботи учасниці «заборонених» неофіційних виставок («Якось уночі» 1979, «Для сопрано», 1974), які стали сенсацією у культурному житті Києва 70-х років.
До Вашої уваги статті мистецтвознавця Гліба Вишеславського, Максима Климентієва (Університет Південної Каліфорнії, США), а також ессе письменника Богдана Жолдака.
«Злочин у Раю»

Новий каталог галереї «Колекція» видано до першої персональної виставки «Злочин у Раю» одного із кращих художників сучасності Руслана Вашкевича (Мінськ, Білорусь)
Видання презентує 37 робіт, що зібрано з європейських галерей та вперше представлено у Києві у такому обсязі. Репродуктивна фотозйомка та професійна кольорокорекція максимально наблизила репродукції до оригіналів, що вирізняються своєю професійністю та складністю, з точки зору кольору та фактур.
В каталозі також до Вашої уваги цікава автобіографія Руслана Вашкевича «Вікно у себе», в якій автор розповідає і про дитинство, і про витоки своєї творчості, і виголошує авторську позицію щодо різноманіття сучасного мистецтва. Автобіографію перемежовано уривками із власної радіоп’єси та лекції виступу перед студентами Ітонського коледжу. Також, Ви маєте змогу ознайомитись із яскравою статтею Лариси Міхневич, директора виставкового відділу мінського Музею сучасного мистецтва., що розкриває секрети успіху автора, визнаного у світі.

Ціна каталогу – 70 грн.
«Першотвір»

Перший каталог галереї «Колекція» видано до персональної виставки петербурзького художника українського походження Юрія Іванченка «Першотвір», що відбулася у Києві (червень-вересень 2006). Представлено 26 унікальних акварелей Юрія Іванченка, які вперше експонуються на Україні та об’єднують головні етапи його творчості 1997-2005 р.р. На сторінках видання є можливість детально розглянути кожну роботу завдяки збільшеним фрагментам. Видання є взірцем класичного дизайну каталогу творів мистецтва.
До Вашої уваги також науковий апарат видання, до якого увійшли статті Дмитра Горбачова та Наталі Кислюк, Назіпа Хамітова, Олега Байшева та присвячені творчості художника.

Ціна каталогу «Першотвір» – 70 грн.

Щодо придбання, будь ласка, звертайтеся за адресою:
Київ, вул. Паньківська, 8
або за телефонами: (044) 287 37 66/62
Календар репродукцій Івана Приходька

До нового 2007 року галерея «Колекція» видала календар із репродукціями кращих робіт народного художника Івана Приходька.
Календар великого формату А2, його також вирізняють якісний друк, чудовий дизайн, міцний папір та у додатку календар на 2008 рік із новими 12-ма репродукціями автора.
Кращого подарунку колегам, рідним та друз ям год і й шукати!
 
Стати власником 24 прекрасних репродукцій іменитого майстра можна всього за 100 грн.
 
З питань придбання, будь ласка, звертайтеся до галереї «Колекція»: 044 287 37 66/62, Київ, вул. Паньківська, 8.